Oferujemy Państwu szeroki zakres usług w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego. Pomożemy dobrać najlepszą opcję ubezpieczenia zależną od zakresu ochrony która Państwa interesuje.

Posiadamy szerokie doświadczenie we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dokładnie znamy konstrukcje umów i szczegółowe warunki ubezpieczeń. Gwarantujemy dobór ubezpieczyciela z którego w razie zdarzenia nie będzie problemu z wypłatą środków pieniężnych.

Doradztwo

Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeń doradzimy to, gdzie ochrona w wymaganym przez Państwa zakresie będzie najlepiej wykonywana. Posiadamy akredytacje i certyfikaty brokerów ubezpieczeniowych.

Pewność wypłaty

Znamy szczegółowo umowy każdego ubezpieczyciela i wiemy na co trzeba zwracać szczególna uwagę, aby mieć pewność wypłaty środków z polisy ubezpieczeniowej. Tej wiedzy nie uzyskają Państwo u bezpośredniego przedstawiciela poszczególnych towarzystw.

Bez formalności

Podpisują Państwo jedną umowę z nami i za naszym pośrednictwem z towarzystwem ubezpieczeniowym. Oszczędza to po Państwa stronie czas potrzebny na samodzielne przygotowanie wniosku i złożenie go u konkretnego ubezpieczyciela.

KONTAKT

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą opcię ubezpieczenia dla Ciebie, Twojej rodziny i majątku.

Wyrażam zgodę na kontakt

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tj. Dz.U. z 2002 roku, Nr 76, poz. 694 ze zm.) w celach kontaktowych. Administratorem danych osobowych jest MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku.