Zakup nieruchomości jest wyjątkowym wydarzeniem. Kredyt hipoteczny to kredyt długoterminowy, który zabezpieczony jest hipoteką. W największym uproszczeniu oznacza to, że udzielający kredytu zabezpiecza się dokonując wpisu w księdze wieczystej nieruchomości lub np. spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego. Połączony z finansowaniem go kredytem hipotecznym jest poważnym i budzącym emocje etapem w życiu człowieka.

Najczęściej podjęta dziś decyzja wiąże Was z bankiem na 30 kolejnych lat. Warto zatem w sposób szczególny się do niej przygotować. Doradcy Marfex przeanalizują Wasze potrzeby i dobiorą optymalną ofertę kredytową. Przyglądamy się bowiem uważnie wszystkim elementom ofert bankowych na rynku, dokonujemy ich analizy porównawczej, jasno obrazując wszystkie opłaty. Znaczenie mają nie tylko prowizja i oprocentowanie, ale również takie elementy jak ubezpieczenia, kurs wypłaty kredytu, odpłatne prowadzenie konta, opłata za wcześniejszą spłatę.

Wybieramy bezpieczne rozwiązanie, które minimalizuje koszty, a jednocześnie daje Wam najwięcej korzyści.

Pełna oferta banków

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z największymi bankami w Polsce jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepszą, aktualnie dostępną ofertę kredytu hipotecznego na rynku. Zapewniamy rzetelne i konkretne doradztwo w zakresie umów z bankiem, żeby decyzja o zawarciu umowy była w pełni świadoma i przemyślana.

Optymalizacja kosztów

W zależności od wybranej oferty istnieje wiele możliwości optymalizacji kosztów kredytu hipotecznego zaczynając od rezygnacji z ubezpieczenia i w późniejszym etapie spłaty. Żaden bank nie przedstawi Ci takich możliwości, dlatego warto starać się o finansowanie za naszym pośrednictwem aby zmniejszyć kwotę zobowiązania.

Bez formalności

Załatwianie formalności związanych z kredytem hipotecznym jest bardzo czasochłonne i wymaga przygotowania odpowiednich wniosków i zebrania dokumentów poświadczających formę jej zabezpieczenia. Ponieważ zajmujemy się tym zawodowo będziesz mieć pewność, że Twój wniosek został przygotowany rzetelnie.

KONTAKT

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertą kredytu, dostosowaną specjalnie pod Ciebie.

Wyrażam zgodę na kontakt

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tj. Dz.U. z 2002 roku, Nr 76, poz. 694 ze zm.) w celach kontaktowych. Administratorem danych osobowych jest MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku.