Polacy coraz chętniej kupują samochody, wykorzystując do tego kredyty samochodowe. Są one tańsze od klasycznych kredytów gotówkowych, istnieje również możliwość rozłożenia takiego kredytu na dużo większą liczbę rat, okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat.

Czy tylko to zyskujemy, korzystając z możliwości, jakie daje nam kredyt samochodowy? Oczywiście, że nie. W ten sposób możemy urzeczywistnić nasze marzenia o własnych czterech kółkach. To, co wcześniej było tylko pragnieniem, teraz może stać się rzeczywistością stojącą przed naszym domem, dzięki której cały świat stanie przed nami otworem, dając dużo większe możliwości.

Nie musi to być tylko samochód osobowy, w grę wchodzą także motocykle czy też kampery. Kredyt samochodowy możemy przeznaczyć zarówno na zakup samochodu nowego jak i używanego, nie ma również znaczenia, czy będzie to pojazd zakupiony na terenie naszego kraju czy też będzie pochodził z rynku zagranicznego.

Pełna oferta banków

Specjalnie dla Państwa z oferty przeszło 20 banków wybierzemy te dla Państwa najlepsze, zarówno pod kątem zabezpieczenia kredytu jak i odsetek, uwzględniając czas spłaty kredytu. Dopasujemy ofertę do Państwa możliwości finansowych tak, by wzięty kredyt był możliwie najmniejszym obciążeniem.

Optymalizacja kosztów

Przedstawimy Państwu ofertę, w której bardzo łatwo będzie można dokonać optymalizacji kosztów, zarówno poprzez zmniejszenie obciążenia związanego z zabezpieczeniem kredytu czy też możliwością manipulowania okresem spłaty zadłużenia jak i również wysokością płaconych miesięcznie rat.

Bez formalności

Kredyt samochodowy często wiąże się z koniecznością wypełnienia mnóstwa dokumentów. Dzięki nam, jako zaufanej instytucji kredytowej często udaje się ograniczyć w znacznym stopniu liczbę formalności, dzięki czemu decyzja kredytowa jest podejmowana w krótkim czasu, często jeszcze tego samego dnia.

KONTAKT

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertą kredytu samochodowego, dostosowaną specjalnie pod Ciebie.

Wyrażam zgodę na kontakt

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tj. Dz.U. z 2002 roku, Nr 76, poz. 694 ze zm.) w celach kontaktowych. Administratorem danych osobowych jest MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku.