Sytuacje losowe mają to do siebie, że potrafią zaskakiwać w najmniej oczekiwanym momencie. Zwyczajowo związane są z koniecznością wydania większych kwot pieniędzy.

Co jednak robić, gdy nie mamy zdolności kredytowej w klasycznym banku wskutek opóźnień w spłacie zobowiązań sprzed kilku lat lub też według banku nasze przychody są za niskie?

Rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe. Udzielają je firmy nie mające statusu banków, funkcjonują więc na zupełnie innych zasadach, korzystniejszych dla klientów korzystających z ich usług. Jedną z nich jest zmniejszenie formalizmu, dzięki czemu uzyskanie takiej pożyczki jest dużo prostsze i szybsze. Wielokrotnie pożyczki takie są przyznawane już w dniu złożenia wniosku, zdarza się także, iż wniosek jest rozpatrywany pozytywnie niemalże od ręki. Zaletą skorzystania z usług takiej firmy jest także nieweryfikowanie historii kredytowej klienta w BIK i innych rejestrach kredytowych, co jest korzystne dla osób, którym kiedyś z różnych przyczyn powinęła się noga.

Współpracujemy z wieloma wiarygodnymi i rzetelnymi  firmami pożyczkowymi których warunki pożyczek są w przedziałach:

– kwota pożyczki  – od 200 zł do 15 000 zł

– okres spłaty: do 48 miesięcy; (chwilówki :15  30, 60 dni)

– wysoka przyznawalność

– wymogi dochodowe – zależnie od Twojej sytuacji i kwoty pożyczki

– wypłata pożyczki – (na konto, na poczcie), zależy od wybranej pożyczki

Szczegóły u doradcy

KONTAKT

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwe oferty kredytów pozabankowych.

Wyrażam zgodę na kontakt

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tj. Dz.U. z 2002 roku, Nr 76, poz. 694 ze zm.) w celach kontaktowych. Administratorem danych osobowych jest MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku.