Wielu z nas zastanawia się, co uczynić, by polepszyć swoją sytuację mając mnóstwo kredytów na karku. Z pomocą przychodzi kredyt konsolidacyjny. Dzięki niemu kumulujemy wszystkie dotychczasowe zobowiązania w jedno, wydłużając przy tym czas spłaty. Tym sposobem możemy zmniejszyć miesięczną ratę nawet o połowę jej wysokości! Brzmi ciekawie? Dzięki rozsądnej konsolidacji można zyskać dużo więcej.

Nie musimy pamiętać o terminach spłat wszystkich kredytów, na głowie mamy przecież tylko jedno zobowiązanie. Odpada też problem robienia kilku przelewów lub też stania w kolejce w kilku różnych bankach. Tutaj załatwiamy wszystko JEDEN RAZ! Dzięki nam Twoje kredyty zamienią się w jeden, przygotujemy najbardziej optymalny plan spłaty rat tak, by był on dla Ciebie najbardziej odpowiedni i wiązał się z możliwie najmniejszym obciążeniem Twojego domowego budżetu, nie mówiąc już o ogromnej oszczędności Twojego jakże cennego czasu.

 

Połącz wszystkie kredyty w jeden z mniejszą ratą i dodatkowa gotówką.

– jedna rata, mniejsza niż suma dotychczasowych rat

– dodatkowa gotówka na dowolny cel

– kwota kredytu do 150 000 zł

– okres spłaty do 120 miesięcy

– wypłata kredytu na rachunek bankowy lub na poczcie (czek GIRO)

– bez zabezpieczeń i poręczycieli

– oprocentowanie już od 4,9%

– zwiększasz swoją zdolność kredytową

– jeden termin spłaty zamiast wielu w ciągu miesiąca

 

Śledząc na bieżąco zmiany polityki kredytowej banków, po rozmowie z Tobą, wiedząc czego oczekujesz, wiemy jak i w które “drzwi zapukać”.

Znamy wymagania  i oferty różnych banków, więc otrzymasz najkorzystniejszą ofertę kredytu konsolidacyjnego.

 

Szczegóły u Twojego doradcy kredytowego

Zapraszamy do placówek

Pełna oferta banków

Aby kredyt konsolidacyjny był jak najbardziej optymalny, dla Państwa potrzeb przeanalizujemy ofertę przeszło 20 banków, by móc znaleźć ofertę z Państwa punktu widzenia najkorzystniejszą, zarówno pod kątem oprocentowania jak i możliwości dynamicznego regulowania okresu spłaty tegoż zobowiązania.

Optymalizacja kosztów

Podpowiemy, jakie podjąć działania, by koszty związane z zaciągniętym przez Państwa kredytem były jak najmniejsze. Doradzimy w zakresie najtańszego sposobu zabezpieczenia kredytu oraz możliwości obniżania jego kosztów poprzez rezygnację z ubezpieczenia i przedterminową spłatę zaciągniętego kredytu.

Bez formalności

Szkoda Państwa czasu na chodzenie do banku z każdym dokumentem z osobna. Ograniczymy ten proces, już zawczasu przygotujemy w sposób profesjonalny w Państwa imieniu wszystkie niezbędne dokumenty do banku, dzięki czemu ograniczymy formalności z Państwa udziałem do absolutnie niezbędnego minimum.

KONTAKT

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepsze oferty kredytów konsolidacyjnych.

Wyrażam zgodę na kontakt

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tj. Dz.U. z 2002 roku, Nr 76, poz. 694 ze zm.) w celach kontaktowych. Administratorem danych osobowych jest MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku.