Zwycięstwo w przetargach organizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego lub jednostkach budżetowych skarbu państwa to dla przedsiębiorców ogromna szansa ale i ryzyko. W większości są to przedsięwzięcia kosztujące ogromne pieniądze, które wykonawca otrzymuje w dużej części dopiero po odbiorze prac, a koszty jednak trzeba ponieść. Jeżeli nie posiadamy odpowiednich rezerw finansowych to zawsze można skorzystać z kredytów pod inwestycje jednostek samorządu terytorialnego. Zwyczajowo kredyt może wynieść nie więcej niż 70% wartości kontaktu netto, przy czym kwota kontraktu nie powinna przekraczać jednego miliona złotych, a okres spłaty zobowiązania rozłożony jest na czas dłuższy o jeden miesiąc od czasu przewidzianego na realizację kontraktu.

Często jedynym warunkiem jego otrzymania jest prowadzenie działalności gospodarczej przez okres dłuższy niż 24 miesiące. Niewątpliwie atutem takiego rozwiązania jest niskie oprocentowanie a także znaczne ograniczenie procedur formalnych.

Pełna oferta banków

W swoich zasobach posiadamy ofertę 20 banków, dzięki czemu znalezienie idealnie dopasowanej oferty nie będzie żadnym problemem. Znalezienie niskiego oprocentowania i korzystnych zasad udzielenia kredytu z perspektywy naszych klientów to dla nas chleb powszedni.

Optymalizacja kosztów

W przypadku kredytów zaciąganych pod kontrakty realizowane na rzecz jednostek samorządu terytorialnego możliwości optymalizacji kosztów związanych z kredytem są ogromne, dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy, jesteśmy w stanie to maksymalnie wykorzystać celem zwiększenia oszczędności przez klienta.

Bez formalności

Dzięki nam procedura przyznawania kredytu do kontraktów z jednostkami samorządu terytorialnego może przebiegać bardzo szybko i sprawnie. Mając bogate doświadczenie w tym zakresie doskonale wiemy, jakie dokumenty i czynności będą potrzebne by móc szybko uzyskać pozytywną decyzję kredytową.

KONTAKT

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertą finansowania wygranego przetargu.

Wyrażam zgodę na kontakt

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tj. Dz.U. z 2002 roku, Nr 76, poz. 694 ze zm.) w celach kontaktowych. Administratorem danych osobowych jest MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku.