Kredyty gotówkowe  to szybki sposób na uzyskanie niezbędnych pieniędzy. Są to kredyty na dowolny cel np.: zakupy, nieprzewidziane wydatki czy inwestycję. Czas uzyskania kredytu gotówkowego nie przekracza 1-2 dni. Zwykle maksymalny okres spłaty kredytu gotówkowego nie przekracza 10 lat. Kredyty gotówkowe najczęściej są udzielane bez zabezpieczeń.

– kwota kredytu do 200 000 zł

– okres kredytowania do 120 miesięcy

– decyzja i wypłata nawet tego samego dnia

– wypłata kredytu na rachunek bankowy lub na poczcie ( czek GIRO)

– bez poręczycieli i zabezpieczeń

– spośród ofert wielu banków dopasujemy kredyt do Twoich potrzeb

– kredyty do 40 000 zł bez zgody współmałżonka lub według indywidualnej oferty banku

– kredyty na zaświadczenie, na oświadczenie – Twój doradca po rozmowie z Tobą podpowie najlepszą opcję.

 

Śledząc na bieżąco zmiany polityki kredytowej banków, po rozmowie z Tobą, wiedząc czego oczekujesz, wiemy jak i w które “drzwi zapukać”, abyś otrzymał kredyt wprost “szyty dla Ciebie”.

Znamy wymagania  i oferty różnych banków, więc otrzymasz najkorzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego.

 

Szczegóły u Twojego doradcy kredytowego.

Zapraszamy

Pełna oferta banków

Współpraca z 20 największymi bankami pozwala nam zaprezentować kompleksową ofertę kredytów. Dlatego dobierzemy dla Ciebie taki, który będzie spełniać wszystkie Twoje warunki – najniższe koszty całkowite, najdłuższy okres kredytowania, dostosowanie do warunków ekonomicznych i zatrudnienia.

Optymalizacja kosztów

Posiadamy niezbędne doświadczenie w pracy z bankami i doskonale znamy umowy oraz warunki udzielania pożyczek. Dzięki temu odpowiemy Ci na wszystkie pytania, na które nie znajdziesz jasnej odpowiedzi w oddziałach banków. Pomożemy Ci obniżyć koszty pożyczki w przyszłości.

Bez formalności

Doskonale wiemy jak uciążliwe jest przygotowanie i skompletowanie wszystkich niezbędnych do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej dokumentów. Dlatego też wszystkimi formalnościami zajmiemy się w Twoim imieniu, a Ty otrzymasz gotowy do złożenia w banku wniosek z kompletem dokumentów.

KONTAKT

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertą kredytową, dostosowaną specjalnie pod Ciebie.

Wyrażam zgodę na kontakt

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tj. Dz.U. z 2002 roku, Nr 76, poz. 694 ze zm.) w celach kontaktowych. Administratorem danych osobowych jest MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku.