Każdy, kto ma własną firmę wie doskonale, jak ważny jest rozwój. Nie można na niego liczyć jeżeli nie posiada się zasobów finansowych przeznaczonych na inwestycje. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z kredytu dla firm.

Możliwości, które on daje są przeogromne. Inwestycje, działalność bieżąca czy też spłata innych zobowiązań finansowych – to możemy zrobić dzięki kredytom dla firm. Niewątpliwą zaletą jest możliwość rozłożenia zobowiązania na długi okres spłacania rat, wynoszący nawet do 15 lat. Przy ogromnych inwestycjach jest to bardzo korzystne, zyskujemy czas na osiągnięcie rentowności przez dane przedsięwzięcie.

Podobnie rzecz ma się w przypadku kredytowania bieżącej działalności, zawsze zyskujemy trochę czasu na poprawienie swojej sytuacji i zapewnienie środków na spłatę zobowiązań, tak jak w przypadku zaciągania kredytu na spłatę innych kredytów, dajemy sobie odrobinę wytchnienia restrukturyzując swoje zadłużenie.

– kredyty do 500 000 zł

– okres spłaty do 120 miesięcy

– kredyty na oświadczenie do 30 000 zł

– kredyty na oświadczenie do 8 500 zł

– różny wymóg dokumentów dochodowych i innych w zależności od sytuacji klienta – szczegóły po indywidualnej rozmowie z doradcą

 

Śledząc na bieżąco zmiany polityki kredytowej banków, po rozmowie z Tobą, wiedząc czego oczekujesz, wiemy jak i w które “drzwi zapukać”.

Znamy wymagania  i oferty różnych banków, więc otrzymasz najkorzystniejszą ofertę kredytu .

Pełna oferta banków

Dysponujemy ofertą 20 banków, dzięki czemu dla naszych biznesowych klientów jesteśmy w stanie przygotować ofertę idealną, dopasowaną do potrzeb przedsiębiorców. Znajdziemy bank, który udzieli kredytu na warunkach dla klienta najlepszych, uwzględniając maksymalną wysokość rat oraz okres kredytowania.

Optymalizacja kosztów

Pomożemy przedsiębiorcom korzystającym z naszych kredytów dla firm w sposób maksymalny zoptymalizować koszty związane z obsługą kredytu, poprzez dopasowanie odpowiednich do nich zabezpieczeń oraz opracowanie planów wcześniejszych spłat bez ponoszenia przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

Bez formalności

Doskonale wiemy, ile czasu zajmuje wzięcie kredytu. Jako doświadczona instytucja kredytowa zapewniamy naszym klientom ograniczenie formalności do niezbędnego mimimum, po to aby klient jak najszybciej otrzymał pozytywną decyzję kredytową i mógł korzystać z przyznanych w ramach kredytu środków.

KONTAKT

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertą kredytu dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

Wyrażam zgodę na kontakt

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości (tj. Dz.U. z 2002 roku, Nr 76, poz. 694 ze zm.) w celach kontaktowych. Administratorem danych osobowych jest MARFEX Usługi Finansowe z siedzibą w Czersku.