MARFEX Usługi Finansowe została założona w 2004 roku. Głównym celem naszej pracy jest doradztwo finansowe i pośrednictwo finansowe. Sfinalizowaliśmy kilkaset spraw dzięki czemu posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności. Współpracujemy z 20 największymi Bankami w Polsce oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

kredyty gotówkowe czersk

Doświadczenie przekładamy na kompleksowe i bezstronne doradztwo w każdej dziedzinie finansów, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują profesjonalną i skuteczną usługę.

Nasze wspólne relacje z Klientami opieramy na bezstronności i zaufaniu, które w naszej pracy jest najważniejsze. Profesjonalna obsługa i merytoryczna pomoc w wyjaśnianiu kwestii finansowych, ofert kredytowych i umów ubezpieczeniowych pozwala na świadome podejmowanie długoterminowych zobowiązań. Zawsze poświęcamy naszym Klientom tyle czasu, żeby ich decyzje były świadome i oparte o rzetelne wyliczenia i fakty.

Nasze usługi finansowe i doradcze skierowane są do osób zamieszkujących województwo: pomorskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie. Prowadzimy biuro doradztwa finansowego w miejscowościach: Czersk, Kościerzyna, Brusy. Podejmujemy również współpracę z Klientami z całej Polski.

Zaświadczenie
Generalnego Inspektora Informacji Finansowej

kredyty bez bik czersk

Współpracowaliśmy
z Krajowym Rejestrem Długów

kredyty bez bik brusy


Wyróżnienie Fines
operatora bankowego

kredyty bez bik kościerzyna

Certyfikat
GE Capital Bank i CHROBRY

Certyfikat GE Money